درباره ما

ماموریت نیلا ایر، معرفی و عرضه روش های نوین و بی خطر برای مواجه با آلاینده های محیط زیست. متاسفانه امروزه در بسیاری از محصولات تصفیه هوا بدون توجه به عوارض خطرناک روش های بکار رفته و فقط با اهداف تجاری، اقدام به فروش محصولاتی می شود که استفاده آنها عوارض بسیار بیشتر نسبت به خود آلاینده های هوا دارد. از این موارد میتوان به روش های پلاسمای سرد، یونیزاسیون، ماورای بنفش و اوزون ساز ها نام برد که همه این موارد منجر به تولید گاز اوزون میشود که خود این گاز اولاً جزء آلاینده های محیط زیست طبقه بندی میشود و ثانیاً عوارض بسیار خطرناکی برای کاربر ایجاد میکند. مجموعه این عوامل منجر به این شده است که سازمان های بین المللی همچون FDA و EPA به هیچ عنوان دستگاه های هواساز و تصفیه هوای مبتنی بر این روش ها را در کاربری خانگی تائید نکنند. لذا نیلا ایر با نگاه به طبیعت و روش های آن در حذف آلاینده ها اقدام به معرفی محصول تصفیه هوا نموده است که برای کاربر کاملاً بی خطر است. این محصول که شبیه ساز باران است بر اساس تولید ذرات آب باردار کار میکند و لذا فقط با آب کار میکند و هیچ گونه ماده سمی و پرتوی مضرری در محیط استفاده آزاد نمیکند. هدف اصلی نیلا ایر ایجاد آگاهی در کاربران است تا بدانند به بهانه حفظ سلامت به هر قیمتی اقدام به تهیه دستگاه های تصفیه هوای تائید نشده نکنند. همچنین نیلا ایر به طور پیوسته در حال تحقیق و توسعه بر روی روش های نوین و بی خطر برای خفظ سلامتی شما عزیزان است.
 • اهداف و دستاوردهای اصلی

  نیلا ایر محصول دستگاه ثبت اختراع موسسه پیام پرشین پردیس و دارای 9 تائیدیه ملی و بین المللی از مراکزی همچون سازمان پژوهش های علمی و صنعتی، آزمایشگاه مرجع وزارت بهداشت، ستاد توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و ... است.

 • چشم انداز ما

 • بازار داخلی

  نیلا ایر در سال 1400 موفق به تولید و عرضه بیش از 1500 دستگاه تصفیه هوا در شهر تهران شد و امید است با گسترش شبکه همکاری خود در سطح کشور این رقم را به 25 هزار دستگاه در سال ارتقاء دهد.

 • تجارت جهانی

  نیلا ایر دارای ثبت اختراع بین المللی است و از این رو در تلاش است تا بتواند با ورود به بازار های جهانی جایگاه مناسبی در این حوزه در اختیار گیرد. فروش لایسنس و سرمایه گذاری مشترک با برندهای معتبر لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی از جمله اهداف بین المللی این استارت آپ است.

 • توسعه زیست بوم نوآوری

  نیلا ایر بر مبنای خلاقیت و نوآوری در محصول بنا نهاده شده است و از این رو یکی از اهداف اصلی این استارت آپ توسعه زیست بوم نو آوری و ایجاد مرکز نوآوری باز در تجهیزات پزشکی است. لذا از همه توانمدان در این حوزه جهت همکاری و توسعه محصولات جدید دعوت بعمل می آید.

 • توسعه محصولات جدید

  در حال حاضر نیلا ایر با محصول دستگاه تصفیه هوا و با سه نسخه در حال عرضه میباشد و از اهداف آتی این استارت آپ معرفی چند محصول جدید در مقابله با آلاینده های هوا است.

بالا